Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Přehled projektů > Probíhající akce > II/213 Modernizace silnice Starý Rybník - Vojtanov

II/213 Modernizace silnice Starý Rybník - VojtanovDatum konání:
1.7.2023
Datum ukončení:
31.10.2024

Stavba se nachází v Karlovarském kraji mezi obcemi Starý Rybník a Vojtanov. Jedná se o modernizaci stávající silnice II/213. Stavba prochází částečně v zastavěném a částečně v nezastavěném území. Předmětem akce je modernizace komunikace II. třídy technologií recyklace za studena na místě, obnova nezpevněných krajnic a úprava odvodnění a vybavení komunikace. V obci Starý Rybník je navržena kompletní výměna konstrukce vozovky. V intravilánu obce Starý Rybník bude zachováno stávající šířkové uspořádání. V extravilánu mezi obcemi Starý Rybník a Vojtanov dojde k sjednocení šířkového uspořádání na kategorii S6,5. Zároveň je navržena obnova odvodnění komunikace. Celková délka rekonstrukce je 2 997 m. Součástí stavby je ochrana stávajících inženýrských sítí během výstavby a výstavba nové dešťové kanalizace v obci Starý Rybník. Předpoklad dle PDPS je, že stavba bude probíhat za úplné uzavírky, rozdělena na 3 úseky.

Aktuální informace: Zhotovitel provedl v roce 2023 na SO 103 položení asfaltového souvrství vč. provedení recyklace za studena a krajnic. Nyní v tomto roce 2024 zahájil stavební dokončovací práce na SO 103 po zimní přestávce. Dále zhotovitel vyřizuje DIO pro SO 102 a následně zahájí stavební práce v úseku stavby Vojtanov - Starý Rybník.

Financování stavby Integrovaný regionální operační program, reg. číslo projektu: CZ.06.03.01/00/22_021/0002064. Cena realizace (cca) je 42 mil. Kč vč. DPH.

Zhotovitel stavby byl vybrán podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.: "Společnost Starý Rybník - Vojtanov", se společníky sdružení Komunikace Sokolov s.r.o. a RECYS-MACH s.r.o., Dolní 98, Všeborovice, 362 63 Dalovice.

 

ROZHODNUTÍ O UZAVÍRCE

 

http://www.kr-karlovarsky.cz/Stranky/Default.aspx            EU+MMR Barevné RGB.jpg            Komunikace sokolov.png